logo
0%
Loja është loading Kliko këtu për të filluar lojën!
Loja Shoot armikun me dëborë
Ekran i plotë اضافه کردن به علاقه dritat Toggle

Lojra Featured

Loja Shoot armikun me dëborë

Leviz çelësat kursorin dhe xhiruar snowballs me Ctrl kyç. Për të shkatërruar armiqtë për të xhiruar ato në mënyrë plotësisht të transformohet në një mbledhje të madhe, atëherë mbledhje tjetër dhe përsëri xhiruar.

VN:F [1.9.16_1159]
Vlerësim: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Vlerësim: 0 (nga 0 vota)

www.bia2fa.ir

kawgnres photos,بازی فکری گلوله های برف برای ازبین بردن دشمن

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Loja ju pëlqen! pjesë


Kjo lojë është për vendin dhe blogun tuaj


200 Ejani Fa lojë

Shpërndarja dizajne efektive dhe krijuese